Новини » Економіка 25 жовтня, 2013, 15:01
Росспоживнагляд не знайшов жодних порушень на фабриках «Рошен»

Під час перевірок інспекторами Росспоживнагляду українських фабрик Кондитерської корпорації «Рошен» не було виявлено жодних системних порушень.

Про це заявив голова Асоціації «Укркондпром» О. Балдинюк, інформує прес-служба відомства.

«Інспектори дуже ретельно шукали порушення на фабриках «Рошен», але нічого істотного не змогли знайти» – зазначив керівник Асоціації.

За його словами, інспектування Росспоживнагляду підтвердило високий рівень організації виробництва та технологічного процесу на фабриках підприємства, а також належний контроль за якістю та безпечністю продукції.

Разом з тим, О. Балдинюк висловив занепокоєння з приводу того, що інспектори без вагомих підстав відмовились від обговорення результатів інспекції та не надали підприємству акт перевірки.

«Це є прямим порушенням міжнародного та російського законодавства, яке регламентує процедури інспектування» – наголосив голова Асоціації.

Зокрема, за словами Балдинюка, згідно з російськими нормативними документами, акт перевірки оформлюється безпосередньо після її завершення. При цьому, підприємство, яке перевіряється, має право внести свої заперечення щодо положень акту, підписати його та отримати копію цього документу.

«Ми занепокоєні тим, що таке порушення процедур інспектування може свідчити про бажання деяких російських чиновників затягнути процес відкриття російського ринку для продукції корпорації «Рошен» – наголосив голова Асоціації.

Крім того, О. Балдинюк висловив стурбованість з приводу того, що до складу інспекційної групи Росспоживнагляду було включено представника російського конкуруючого підприємства.

Це, на думку керівника Асоціації кондитерів, становить загрозу використання подібних перевірок в якості інструменту промислового шпіонажу проти українських підприємств.

Як повідомлялося, Комісія Росспоживнагляду протягом 21-25 жовтня 2013 р. провела інспектування українських підприємств Кондитерської корпорації «Рошен».

Зокрема, вони відвідали київську і вінницьку кондитерські фабрики та розподільчий центр корпорації «Рошен» в Яготині.

По завершенню перевірки, інспектори Росспоживнагляду, посилаючись на погане самопочуття керівника групи, відмовились від повідомлення та обговорення з українською стороною результатів перевірки, підписання акту перевірки та в терміновому порядку відбули з України.

Представниками української сторони було викликано лікарів, проте інспектори відмовилися від отримання медичної допомоги.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-28 11:19 :18