Новини » Львів 22 жовтня, 2013, 15:30
На Львівщині Свірзький замок передадуть у концесію

Свірзький замок передадуть у концесію.

Таке остаточне рішення озвучили під час робочої наради щодо подальшого функціонування замку у с. Свірж Перемишлянського району Львівщини, яка відбулась сьогодні, 22 жовтня, під керівництвом голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука – повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Свірзький замок на сьогодні перебуває в аварійному стані, з 2007 року є у списку пам’яток архітектури, які можуть бути передані у концесію.

Оскільки Свірзький замок перебуває на балансі Львівської ОДА, але в користуванні Спілки архітекторів України, а коштів на його відновлення чи хоча б утримання немає, то прийняли рішення, що необхідно оголосити конкурс для передання замку у концесію та почати готувати документи для цієї процедури. Перед тим, необхідно розробити концепцію функціонування замку, сформулювати історико-архітектурне завдання та напрацювати договірні матеріали.

Віктор Шемчук запевнив, що не заперечує, аби передати Свірзький замок у концесію Спілці архітекторів України. Однак, якщо з’явиться інший концесіонер, який запропонує більш перспективну концепцію та буде готовий вкладати кошти вже сьогодні, то очевидно, що рішення прийматиметься колегіально і на конкурсних засадах.

Водночас, Спілка архітекторів України пообіцяла зібрати кошти та до кінця цього року вкласти у впорядкування Свірзького замку 3 млн. грн.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 07:51 :46