Новини » Регіони 15 жовтня, 2013, 8:44
Меру Тернополя обурені городяни подарували мило і мотузку

Учора, 14 жовтня, під Тернопільською міською радою зібралося близько сотні городян. Вони принесли у «подарунок» міському голові Сергієву Надалу мотузку і мило, нагадуючи, як за часів УПА карали за злочини. Люди вимагають припинити шахрайство з розподілом землі у місті.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Так, мешканці вулиці Острозького вже два роки борються, щоб не допустити зведення багатоповерхівки на їхніх прибудинкових територіях. Виступають проти і члени гаражного кооперативу «Аляска Авто», адже 1300 гаражів мерія передає на баланс комунальному підприємству міськради.

«Якщо тут буде збудовано 5-поверховий особняк, до того ж в охоронній зоні: 300 метрів від театру, 300 метрів від катедри, – це вже порушення чинного законодавства», – переконаний пікетувальник Олег Климчук.

«Людей на вул. Осторозькій, і я це точно знаю, хотіли закатати в асфальт. А мені телефонували і казали: ти будеш кров’ю ...акати. Я звертався до правоохоронців, вони зайнялися цим питанням, але нічого не знайшли», – розповів пікетувальник Тарас Білан.

На згадку про себе городяни презентували Сергієві Надалу стенд із шибеницею.

Та прийняти подарунок у мерії не було кому. Міський голова святкував Покрову Пресвятої Богородиці. Для коментаря не знайшов ні часу, ні слів.

«Те, що відбулося, вважаю недоцільним коментувати. Акція – несанкціонована, не законна», – лаконічно пояснила речник Тернопільської міської ради Катерина Калуш.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-27 00:30 :38