понеділок, 14 жовтня, 2013, 13:26 Регіони
На Прикарпатті при церкві завели «Книгу тверезості»

У храмі села Залуква на Прикарпатті завели «Книгу тверезості». У ній парафіяни підписуються під присягою про ведення тверезого способу життя. Алкоголю вже зреклося понад сотню селян.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Місцевий парох, отець Михайло – взірець для парафіян, також склав обітницю не пити.

«Підписався, що відмовляюся на півроку від алкоголю, щоби  своїм прикладом допомогти людині вийти з алкогольної залежності», – пояснив отець Михайло Яблун.

У книзі тверезості підписи тих, хто наважився відректися від алкоголю на усе життя. Обітниці складають і чоловіки, і жінки.

«Мала гроші, та й пила, а не мала грошей – то в чоловіка брала», – пригадує місцеве жителька, яка записалася в «Книгу тверезості», Марія Трощук.

У свою чергу,  Петро Ткачівський, який ще кілька років тому був знаним сільським пияком, нині – один із найкращих місцевих автомеханіків і організатор «Товариства тверезості».  «У товаристві – люди, які записані в «Книгу тверезості», ті, хто хоче вести тверезий спосіб життя. На свої зібрання кличемо представників влади, сільського голову, директора будинку культури», – розповів чоловік.

За словами сільського голови Залукви Михайла Залецького, антиалкогольні заходи вже дали результат. Навіть на весіллях люди намагаються стриманіше вживати спиртне. Поменшало п’яних на вулицях села.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-24 01:45:26