Новини » Львів

Польське кіно «Під Високим замком-2013»: у Львові був аншлаг

Учора, 13 жовтня, в Львові закінчився ІІ Перегляд сучасного польського кіно «Під Високим замком-2013». З 4 жовтня львів’яни переглянули 26 нових польських фільмів та зустрітися з акторами, які зіграли у цих стрічках.

У Львові захід мав неабияку популярність. Під час кожного перегляду зали були заповнені.

Зазначимо, захід відбувався вже вдруге. Цьогоріч організатори вирішили зробити сеанси платними – квиток у кіно коштував 10 гривень.

Фільми показували у двох кінотеатрах міста – в «Кінопалаці» та «Кіно Коперник». Кожна польська стрічка супроводжувалася українськими субтитрами. Глядачі мали змогу подивитися і документалістику, і анімацію, і художні стрічки. Фільми порушували різні проблеми, які є актуальними не лише у Польщі, а й в Україні.

У суботу організатори влаштували глядачам кіноніч, на якій показували драми «Юма» та «Бейбі Блюз» і комедію «Скільки важить троянський кінь».

Фестиваль польського кіно у Львові закінчився вчора, 13 жовтня, о 19.30 показам фільму «Польська сиберіада», у «Кінопалаці» (вул. Театральна, 22). Зворушлива історія розповідає про депортованих на Сибір поляків в 1940-х рр. Це перше польське кіно, яке зняте у суворих сибірських умовах. Головними героями «Польської сиберіади» є родина Долінів. Події розвиваються в одному з концентраційних таборів. Головною зброєю родини Долібів у протистоянні з погодними умовами та НКВД  є любов, відвага та надія.

 

Loading...