live
Новини » Львів

Львівські IT-компанії домовилися про співпрацю з поляками

Львівський кластер ІТ-ВРО підписав договір про співпрацю зі Східним кластером ІКТ з Любліна та Кластером бізнес-послуг з Катовіце. Договір був підписаний у рамках візиту Львівського кластеру до Любліна.

Про це 14 жовтня передає прес-служба Львівської міськради.

Предметом договору є намір налагоджувати співпрацю між кластерами в реалізації спільних проектів у сфері освіти, маркетингу, інновацій, досліджень, підтримки бізнесу, міжнародних проектів, розвитку кластеризації та партнерської мережі в обох країнах.

Також цим договором кластери розділили межі обов’язків щодо майбутніх спільних проектів. Так, Львівський кластер ІТ-ВРО та Східний кластер ІКТ взяли на себе завдання сприяти підтримці проектів для поліпшення процесу перетину кордону співробітниками українських компаній, що працюють з клієнтами у Польщі, підтримувати у розміщення компаній Кластеру у Польщі та навпаки, а також створювати спільні освітні ініціативи.

«У Львові працює понад 10 тис. фахівців в сфері ІТ. Велика частина працівників регулярно їздять за кордон та працюють з європейськими замовниками. Тому налагодження зв’язків з польськими колегами додає додаткові можливості для отримання віз та швидшого перетину кордону для працівників компаній кластеру, а також розширює можливості для реалізації спільних проектів», – розповів виконавчий директор Кластеру ІТ-ВРО Степан Веселовський.

Довідка.

Львівський кластер інформаційних технологій та бізнес-послуг – це асоціація провідних компаній з галузі інформаційних технологій (IT) та аутсорсингу бізнес-процесів (BPO), які спільно взяли на себе ініціативу з проведення системних змін у бізнес-середовищі міста.

Східний кластер ІКТ, Люблін – організація-об’єднання академічних установ і компаній, що працюють у сфері малого та середнього бізнесу в регіоні для отримання конкурентних переваг і розвитку інноваційного бізнесу.

Кластер BPO, Катовіце – об’єднання підприємців, що працюють в сфері послуг, в тому числі: компанії, що працюють в сфері бухгалтерії та бухгалтерського обліку, фірми з консультацій в податкових питаннях, компанії з підбору персоналу, підприємства ІТ сфери, а також університети, організації підтримки бізнесу та науково-дослідних установ.

 Loading...
Loading...
Loading...