Новини » Львів

Львівську редакцію телеканалу НТА закрили

Львівська редакція телеканалу НТА (ТОВ «НТА МЕДІА ПРОДАКШН») закрилась.

Про це 11 жовтня у коментарі IA ZIK повідомив директор ТОВ «НТА МЕДІА ПРОДАКШН» Віталій Білень.

З його слів, 16 працівників (з 21) написали заяви на звільнення і вже знайшли собі іншу роботу.

«Заяви підписані, і люди вже знайшли собі роботу, оскільки вони висококваліфіковані, працювали на телебаченні близько десяти років кожен, – зазначив він. – Залишилось декілька осіб, ми будемо займатися поки що іншими проектами, не пов’язаними з «2 каналом» (телеканал НТА з липня змінив назву на «2 канал», – ред.). Тобто, фактично львівська редакція закрилась».

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що Львівська редакція телеканалу НТА (ТОВ «НТА МЕДІА ПРОДАКШН») опинилася на межі закриття. Колектив на порозі звільнення, люди перебували у вимушених відпустках до 7 жовтня.

Довідка IA ZIK.

Як розповів 1 жовтня у коментарі IA ZIK директор ТОВ «НТА МЕДІА ПРОДАКШН» Віталій Білень, телеканал НТА з липня змінив назву на «2 канал», офіс телеканалу переїхав до Києва, його було звільнено з посади директора і призначено нового керівника.

«У липні були звільнені всі працівники телеканалу НТА. Щоб ми могли далі працювати, створили інше підприємство «НТА МЕДІА ПРОДАКШН», яке робило новини, інші програми і виходило в ефір на «2 каналі».

Зараз склалася така ситуація, що ми не домовилися з новим керівництвом «2 каналу» про умови нашої співпраці. Питання банальне – в грошах. Ми не домовилися, на яких умовах, за які гроші маємо розміщати свої програми в ефірі «2 каналу». Фінансові умови, які нам виставили, є неприйнятними, і виконати їх ми не можемо. Тому нас відрізали від ефіру», – пояснив ситуацію Віталій Білень.

За його словами, до 7 жовтня колектив «НТА МЕДІА ПРОДАКШН» (21 людина) перебуває у відпустках за власний рахунок, окрім директора та бухгалтера. Наразі ситуація невтішна, оскільки позитивного результату щодо умов виходу в ефір львівської редакції досягти не вдалося.

Зазначимо, з липня 2013 відбувся ребрендинг каналу НТА, який отримав назву «2 канал». У Львові та області на 57 ТВК (ефірне мовлення) розміщенням реклами, а також регіональними врізками з контентом власного виробництва, а саме: «Новини Львів», «Формула здоров’я», «Бренд сторія», АвтоNews, «Львів. Хроніки древнього міста», «Міські літописи», «Українські традиції», на «2 каналі» займалося ТОВ «НТА МЕДІА ПРОДАКШН».

Телеканал НТА пов’язують з колишнім головою правління НАК «Нафтогаз» Олексієм Івченком.

Loading...