Новини » Економіка 10 жовтня, 2013, 5:55
До перевірок готові: У понеділок в «Рошені» чекають на Онищенка

Українські кондитерські фабрики готові до перевірок Росспоживнагляду.

Про це заявили у Міністерстві аграрної політики і продовольства.

За повідомленням прес-служби міністерства, всі необхідні для цього документи були відправлені в Москву ще у вересні. Тому, за словами міністра аграрної політики та продовольства Миколи Присяжнюка, українська сторона сподівається вже найближчим часом прийняти інспекторів Росспоживнагляду. Питання пришвидшення перевірок також буде порушуватися на засіданні міжурядової підкомісії в Москві.

Микола Присяжнюк повідомляв, що в понеділок до України має приїхати керівник Федеральної служби нагляду у сфері захисту прав споживачів і добробуту людини Росії Геннадій Онищенко, щоб інспектувати кондитерські фабрики компанії «Рошен». Міністр висловив переконання, що сторонам вдасться знайти консенсус.

Онищенко заявляв наприкінці липня, що заборонив постачання до Росії продукції «Рошену» через «недотримання заявлених параметрів», зокрема, за його словами, через наявність у молочному шоколаді отруйного для людини бензапірену. В корпорації «Рошен» відкинули ці звинувачення, в Україні почали говорити про черговий політизований крок російського відомства. У Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Киргизстані й Молдові, а вчора і в Білорусі повідомляли, що не виявили порушень у продукції компанії за результатами позапланових перевірок, здійснених після кроку Росії; Росспоживнагляд же заявляв, що повернення продукції «Рошену» в Росію може затягнутися на роки, повідомляє «Радіо Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:12 :09