вівторок, 8 жовтня, 2013, 11:15 Львів
«Догналітів» на «сланцеве засідання» провів свободівець, – Юринець

На останнє засідання Львівської облради депутат від ВО «Свобода» провів жінок, котрі беруть участь в акціях на підтримку «догналітів». Таке у прямому ефірі програми «Люстрація» припустила депутат Львівської облради Оксана Юринець (УДАР). Нагадаємо, саме ці жінки несподівано з’явились на сесії облради, присвяченій голосуванню за проект «сланцевої угоди» з фірмою «Шеврон». Сам ефір політичного спецпроекту «Люстрація» було присвячено розколу в ЛОР, адже донедавна союзники по опозиції почали звинувачувати одне одного у зраді.

Ви знаєте, наприкінці, вже після голосування, коли заходили ті жінки (йдеться про жінок, котрі кричали: “Ганьба!” та “Сланцевий газ – це Чорнобиль”. – ZIK), зайшов депутат від ВО “Свобода” Костюк і,  зловтішаючись,  знімав це на телефон. Від цього мені стало страшно, –  наголосила в прямому ефірі “Люстрації” Оксана Юринець. – Для людини це був, напевно, цирк – зорганізований, зрежисований».

Оксана Юринець

Як уточнив ведучий «Люстрації» Антін  Борковський, котрий також був присутнім на сесії: «Двері облради були на той момент зачинені, тобто хтось їх провів». Як пояснила ударівка,  вона на місці з’ясувала ситуацію разом з народним депутатом Степаном Кубівим (ВО «Батьківщина

«Ми підійшли до міліціонера, який чергував на вході,  – уточнила Оксана Юринець, – і він каже: “Пані Оксано, до мене підійшло двоє депутатів – і я мусив їх пропустити».

За її словами, «цих жінок спеціально провели на засідання сесії. Ці жінки були і в “Політехніці” під час візиту владики Шевчука (глави УГКЦ. – ZIK).  І коли вони кричали йому ті самі фрази, які кричали потім на сесії, це доводить: або щось режисується, або щось іде незрозуміло в якому напрямку». Антін Борковський одразу вирішив уточнити, чи Оксана Юринець впевнена, що ці жінки справді належать до релігійного згромадження, яким керує Догнал (громадянин Чехії, якому 2011 року заборонили в’їжджати на територію України. – ZIK).

«Я чітко цього не знаю, – відповіла ударівка, – але знаю, що саме ці люди роздають брошурки, що виходять з цієї організації. Вони роздають їх уже впродовж півроку біля облради перед кожним засіданням. Саме ці жінки!  А одна з них – пані Слава – підходила в “Політехніці” до мене і звинувачувала: “Пані Оксано, покайтесь, бо ви нас тягнете в Європу».

За словами Оксани Юринець, вона впевнена, що жінка, котра звинувачувала главу УГКЦ, і та, котра кричала під час сесії, є однією  особою.

Відтак ведучий «Люстрації» Антін Борковський звернувся до делегованого на ефір представника ВО «Свобода»,  депутата облради Йосифа Ситника з вимогою пояснити ситуацію. 

«Щодо того, ніби якісь жіночки зайшли, начебто представники організації Догнала, а їх провела “Свобода”, – пояснив депутат-свободівець, – хочу зазначити, що ВО “Свобода” у цей день на сесію облради запросила владику Михаїла Колтуна (єпископа УГКЦ. – ZIK) для вручення йому нагороди Блаженнішого мученика Омеляна Ковча. Нікого іншого ми на ці засідання не запрошували».  На підтвердження своєї версії Йосиф Ситник нагадав про масовість акцій «Свободи».

Тож ведучий вирішив розставити всі крапки на «і»: «Пане Йосифе, то пані Оксана бреше?!».

Йосиф Ситник

«Я не можу сказати, що вона бреше, – відповів депутат облради від ВО “Свобода”. – Можу сказати лише одне: доказів того, що це свободівці когось завели за руку, немає. Я теж був здивований, що забігли кілька жінок і почали скандувати в сесійній залі, але якихось релігійних ознак на їхньому одязі, чи транспарантів у руках, чи якихось пов’язок на головах, які засвідчували б, чиї вони представники, не було. Доказів таких немає». Йосиф Ситник порадив скласти відповідний протокол, назвавши все «провокацією». «Я так само міг би сказати, що їх завела інша політсила, – наголосив Йосиф Ситник, – але не маю чітких аргументів. Бо це все дезінформація».

Відтак Оксана Юринець уточнила, що в неї є свідок – депутат Верховної Ради Степан Кубів (ВО «Батьківщина»), і нагадала: для того, аби провести жіночок до облради, «треба показати посвідчення депутата і сказати, що ці люди йдуть зі мною».

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-22 16:29:38