Новини » Регіони 7 жовтня, 2013, 19:10
У Тернополі відкрився другий в Україні паспортний центр

У Тернополі відкрився другий в Україні паспортний центр обслуговування громадян. Тут жителі міста та області, незалежно від місця прописки, мають можливість зареєструватись, пройти усі процедури оформлення документів і отримати закордонний паспорт.

 «Це другий подібний центр в Україні, - каже  генеральний директор ДП «Документ» Андрій Кишинський. Перший  - це був  центр обслуговування громадян у Києві. І от, не проходить багато часу, і вже відритий інший центр».

 У тернопільському  центрі обслуговування громадян, - розповідає  директор тернопільської філії Ольга Біловус, - працюють двоє працівників Державної міграційної служби і двоє інспекторів державного підприємства «Документ». Тут виготовляють терміновий закордонний паспорт за 10 днів і простий закордонний паспорт за 30 днів.

Найближчим часом, - зазначає перший заступники генерального директор ДП «Документ» Петро Комар,- такі ж центри обслуговування громадян відкриють у Львові та Донецьку. Готуються до поліпшення надання паспортних послуг і у Рівному та Івано-Франківську. А вже в найближчі півроку в планах керівництва державного підприємства відкрити центри «Паспортного сервісу» в усіх областях України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 02:56 :31