Новини » Львів 7 жовтня, 2013, 14:40
Львів і Тбілісі побраталися

Міський голова Львова Андрій Садовий та мер Тбілісі Гігі Угулава підписали угоду про партнерство між Львовом та столицею Грузії. Підписання угоди відбулось у Тбілісі в рамках святкування дня міста. Угода передбачає співпрацю в культурній, науковій, освітній та економічній сферах.

Про це 7 жовтня передає прес-служба Львівської міськради.

«В України немає багато щирих та давніх друзів у світі. Грузини наші найсердечніші приятелі, і співпраця між нашими містами дозволить нам поглиблювати цю дружбу. В ній багато символічного – наприклад, покровителем як Тбілісі, так і Львова є святий Юрій, тому у нас є спільний ангел-охоронець», – заявив після підписання угоди мер Львова Андрій Садовий.

Мери Тбілісі та Львова взяли також участь у відкритті Свята міста, яке традиційно розпочинається з давлення свіжозібраного винограду під співи народних пісень.

В святкових урочистостях з нагоди Дня Тбілісі взяли участь президент Грузії Михаїл Саакашвілі, представники багатьох міст світу, українські гості з Києва, Харкова та Одеси.

«Вдалось довше поспілкуватись з президентом Саакашвілі. Я особливо подякував йому за слова підтримки Україні, які він виголосив під час своєї останньої дуже сміливої і чесної промови в ООН. Пан Саакашвілі має неоціненний досвід успішних реформ, якими, я сподіваюсь, він готовий ділитися з українцями. Я запросив пана Саакашвілі відвідати Львів, розповів, що його у нас шанують і він завжди є бажаним гостем у Львові», – розповів А. Садовий.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-14 20:57 :26