Новини » Львів 4 жовтня, 2013, 12:36
В Яворові вирує осінній ярмарок

Сьогодні, 4 жовтня, в місто Яворів на сільськогосподарський ярмарок з’їхалися не лише місцеві ґазди, а й прибули господарі з інших районів Львівщини. Цей ярмарок в Яворові організувало управління агропромислового розвитку Яворівської РДА.

Непогано йде торгівля медом, капустою, картоплею та морквою – за помірними цінами. Про це передає з місця події власкор IA ZIK.

Особливе пожвавлення спостерігається біля павільйону Львівської дослідної станції «Неслухів», фахівці якої вперше прибули в місто із саджанцями.

За словами молодшого наукового співробітника Львівської дослідної станції «Неслухів» Надії Винічак, яворівчани вмить розкупили саджанці персиків, абрикосів, вишні, йошти і кизилу. «Покупців, серед яких чимало пенсіонерів та молодих сімей, влаштовує людська ціна», – зазначила науковець.

27-річний господар з яворівського села Ліска Віталій Майхер розповів, що картоплярством займається уже п’ять років разом з дружиною та батьком. «Краще займатися овочівництвом, ніж сидіти на біржі праці», – каже молодий селянин.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-21 15:13 :45