Новини » Львів 3 жовтня, 2013, 9:55
У Трускавці тариф на воду може зрости на 15%

У зв’язку з тим, що Національна комісія з регулювання цін з 1 жовтня підвищила ціну на воду, яку КП «Дрогобичводоканал» оптом реалізовує Трускавцю, відповідно подорожчає вода для усіх категорій споживачів міста-курорту.

Про це в коментарі IA ZIK заявив директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Володимир Возняк.

За його словами, Дрогобич для Трускавця підняв тарифи на 18,2%. «Будь-яке підвищення тарифу Дрогобицьким водоканалом автоматично впливає на ціноутворення на Трускавецькому водоканалі, – каже його керівник. – Я не можу передбачити, наскільки підніметься тариф для кожної категорії споживачів, але в середньому це буде орієнтовно на 15%. Причиною майбутнього підвищення тарифу на воду є й те, що впродовж двох останніх років тарифи не коригувалися, хоча за цей час електроенергія здорожчала на 25%, заробітна плата так само піднялась на 15-20%. Виходячи з цього, ми змушені розробляти нові тарифи відповідно до чинних законодавчих актів, адже інакше заліземо у боргову яму і підприємство збанкрутує».

Коли станеться підвищення, Володимир Возняк ще не знає, але не з 1-го жовтня. «Є регламентний час для погодження таких підвищень, – сказав очільник Трускавецького водоканалу. – Я думаю, через 1,5-2 місяці. Скажу одразу, це підняття стосуватиметься і споживачів – фізичних осіб, тобто, населення, але якою мірою – поки що невідомо. До цього часу фізичні особи відшкодовували водоканалу всього 60% собівартості води. Щоб затвердити тарифи і погодити їх у відповідних державних інстанціях (державна інспекція з цін, антимонопольний комітет) необхідно довести собівартість до 100%».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-19 22:25 :33