Новини » Львів 3 жовтня, 2013, 18:48
У Львові буде новий житловий комплекс «Бельгійське містечко»

У вівторок, 8 жовтня, о 17:30 у Львові на вулиці Джерельній закладуть перший камінь інноваційного проекту житлового комплексу під назвою «Бельгійське містечко».

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Бельгійське містечко» створене як інноваційний проект, що стане реформатором ринку житлової нерухомості Львова. Протягом трьох-чотирьох років планується зведення дев’яти будинків, де в кожному буде 40 квартир, а загальна площа упорядкованої території складає майже 3 гектари. Основний акцент в концепції житла в «Бельгійському містечку» поставлений на зручність, доступність, якість та енергоощадність.

Відтак, кожен власник квартири отримає:

  • житло високої якості з повністю завершеним ремонтом;
  • обладнані технікою та корпусними меблями кухню та ванну кімнату;
  • впорядкування прибудинкової території згідно європейських стандартів комфорту;
  • житло на відстані 15 хвилин ходьби до центру міста;
  • будинок з інтегрованими системами енергозбереження;
  • індивідуальне опалення в кожній квартирі;
  • благоустрій території та багато зелених насаджень;
  • просторі балкони та тераси;
  • парковку з електронною системою доступу;
  • власну комору для кожного мешканця в підвалі будинку площею 8 м²;.

Інвестори проекту – компанії з Бельгії Equilis та TPF Group. Equilis – це міжнародна компанія-девелопер, що спеціалізується на інвестиційній діяльності, управлінні активами, маркетингу та будівництві нерухомості. Equilis має у своєму списку виконаних проектів понад 200 000 м² комерційних площ та більше ніж 1 000 одиниць об’єктів житлового будівництва в Бельгії. Ще один інвестор проекту – компанія TPF Group – це одна із світових компаній лідерів у сфері консалтингу, архітектурно-проектних робіт та послуг управління проектами. Вона нараховує більш, ніж 2300 кваліфікованих працівників у 35-ти філіях та представництвах у 20-ти країнах світу, зокрема представлена в Україні компанією «ТЕ ПЕ ЕФ Україна» з головним офісом у Львові. Більше того, з жовтня 2012 TPF Group підсилилась сильною місцевою компанією «Укрдизайнгруп», яка працює на ринку з 2006 року та є широковідомою своїми різноманітними значимими об’єктами. Після того як Укрдизайн ввійшла до складу TPF Group, наші дві компанії сформували разом найбільшу в Західній Україні Архітектурно-Інженерну Проектну Організацію до складу якої входять 150 місцевих спеціалістів.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 19:26 :49