Новини » Львів 2 жовтня, 2013, 10:54
Садовий і «Свобода»: піар, піар, а потім «хапок», – Мисик

Ані «Свобода», ані Садовий абсолютно не зацікавлені у вирішенні конфлікту. Їх цілком влаштовує ситуація у міськраді – піар, піар, а потім «хапок», – зазначив у прямому ефірі «Люстрації» Андрій Мисик, координатор журналістсько-громадського руху «Народний контроль», відповідаючи на запитання експерта політолога Ігоря Когута, чи можна вирішити конфлікт між Садовим і «Свободою» за допомогою громадськості. – Все решта – це, вибачте, «балабольство». Знаєте, колись був такий герой – дволикий Янус. Одне говорять, а інше роблять.

Нагадаємо, цей ефір політичного спецпроекту «Люстрація» було присвячено аналізові протистояння між міським головою Львова Андрієм Садовим та депутатською більшістю у Львівській міській раді від ВО «Свобода».

«Коли я чую Садового, як він розповідає про своїх п’ятьох дітей, як він не любить пива і як він з ним бореться, то аж плакати хочеться, – обурено наголосив Андрій Мисик. – Дійсно розумієш, що чоловік бореться з пивом, бо дітей любить. Але потім, коли Садовий відкриває пивний фестиваль, в мене закрадається підозра – мовляв, давайте продавати пиво тільки у тих кіосках чи місцях, де Садовий скаже».

Громадський діяч не оминув критикою і непослідовність ВО «Свобода». Андрій Мисик зацитував Ірину Фаріон, яка запропонувала поставити стовп ганьби й вішати на нього прізвища «тушок» і тих 148 депутатів, які проголосували за звернення до польського сейму щодо волинських подій.

Андрій Мисик

«Але серед тих людей є такий собі пан Зубик (нардеп від Партії регіонів Володимир Зубик підписав звернення до польського сейму з вимогою визнати Волинську трагедією геноцидом, виконаним ОУН-УПА, – ZIK), – наголосив координатор журналістсько-громадського руху «Народний контроль» Андрій Мисик, – а міська «Свобода» лобіює інтереси пана Зубика (фірма регіонала Володимира Зубика будуватиме багатоповерховий комплекс на вулиці Озаркевича, 4, що поблизу собору св. Юра, – ZIK). Є така в Києві пані Герега – й на виборах минулого року Іллєнко (тоді кандидат, а зараз нардеп від ВО «Свобода», – ZIK) з нею боровся. Її звинуватили у крадіжці голосів. Тож закликали не купувати нічого в її супермаркетах, які називаються «Епіцентр», блокували, виходили з плакатами. Сьогодні дивимось – львівська «Свобода» лобіює інтереси пані Гереги (йдеться про подолання «свободівською» більшістю вето Садового щодо виділення земельної ділянки під черговий «Епіцентр» у Львові, – ZIK)».

Андрій Мисик нагадав про те, що свободівці пікетують суди, й поставив риторичне запитання: «Скажіть, як з’являється на останній сесії рішення, за яке голосує «Свобода»: «Надати вільну земельну ділянку на вулиці Стуса для суду – для будівництва багатоквартирного будинку»? Ну що, в нас судді найбідніші? І так само МВС виділяють земельні ділянки».

Маркіян Лопачак

У відповідь голова фракції «Свободи» у ЛМР Маркіян Лопачак зазначив: «щодо будівництва, я особисто нічого поганого не бачу, коли щось будують у законний спосіб. Коли церква звертається, коли особисто Возьняк (архієпископ УГКЦ Ігор Возьняк підтримав ініціативу регіонала Володимира Зубика звести поблизу собору св. Юра багатоповерховий комплекс, – ZIK) звертається, що він просить депутатів підтримати це рішення, то особисто я його підтримую».

Андрій Мисик знову нагадав, що будує не якась там фірма, а власне та, що має стосунок до нардепа-регіонала Володимира Зубика.

У відповідь свободівець зазначив: «Зубик будує для когось, а не для себе – Зубик не будує тут квартиру».

«Ну, він заробляє тут гроші, – уточнив координатор «Народного контролю». – Ви дали йому можливість два мільйони покласти собі у кишеню. Ну що це?! («свободівська» більшість вирішила не брати інвестиційного внеску на розвиток міста від «Інтеграл-буд», який належить Володимиру Зубику, – ZIK)».

У відповідь Маркіян Лопачак зазначив, що у справі «Епіцентру» проводили громадські слухання. «Громада абсолютно нормально поставилась до цього питання – вимагала, щоб на тому місці, де смітник, де зараз болото, все було нормально зроблено», – зазначив свободівець.

Пояснив голова львівської фракції ВО «Свобода» і ситуацію з пікетуванням «Епіцентру» пані Гереги.

«Так, «Свобода» пікетувала власницю «Епіцентру» пані Герегу з вимогою дотримуватись законодавства і не влазити у фальшиві маніпуляції, – пояснив Маркіян Лопачак. – Герега тоді вчинила гідно й поступилася, ми відстояли свого кандидата. Але, за вашою логікою, якщо хтось колись став нам на шляху, ми що тепер – маємо бути категорично проти? Звичайно, що ні!».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-25 07:29 :37