Новини » Львів

На Львівщині відремонтували доріг на 820 млн, а оплачено – 420 млн

У рамках підготовки до проведення фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу на дорогах загального користування у Львівській області виконано робіт на 820,9 млн грн (протяжність відремонтованих поточним ремонтом доріг – 95,2 км), при цьому оплачено 420,2 млн грн, в тому числі кредиторська заборгованість становить 85,9 млн грн.

 Про це повідомляють у департаменті розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА.

Як йдеться у повідомленні, вибірково відремонтовано ділянки автомобільних доріг Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий, Угринів – Хоробрів, Ковель – В.Волинський – Червоноград – Жовква, Турка – Трускавець – Дрогобич – Пісочне.

У зв’язку із поточним ремонтом до міжнародних пунктів пропуску також відремонтовані автомобільні дороги Львів – Краківець, Львів – Шегині, Львів – Рава – Руська.

Фінансування робіт на дорогах загального користування для Львівської області у 2013 році становить 334 398,459 тис. грн, в основному ці кошти спрямовуються на погашення заборгованості за виконані у 2012 році роботи.

Станом на 20.09.2013 року на виконання зазначених робіт з державного бюджету перераховано Службі автомобільних доріг у Львівській області 141 328,5 тис. грн, що становить 66,56% від річних призначень. Філіями ДП «Львівський облавтодор» ліквідовано 258 571 кв. м ямковості.

Відповідно до затвердженої рішенням сесії Львівської обласної ради від 26.04.2013 № 727 Програми фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією та утриманням автомобільних доріг на 2013, рік загальна сума коштів спеціального фонду обласного бюджету, які спрямовуються на проведення ремонтних робіт на автомобільних дорогах та вулицях населених пунктів області, – 64,2 млн гривень.

Згідно з затвердженим Переліком об’єктів капітального та поточного ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення, ремонт яких планується проводити у 2013 році за рахунок коштів спеціального фонду обласного бюджету, планується проведення ремонтних робіт на 93 автомобільних дорогах місцевого значення, в тому числі:

- поточний ремонт – 85 об’єктів, з них 59 об’єктів з оголошенням тендерних процедур;

- капітальний ремонт – 25 об’єктів, з них 2 об’єкти з оголошенням тендерних процедур.

Також на автомобільній дорозі Нагірне – Добромиль передбачено проведення капітального та поточного ремонтів на суми, які потребують проведення тендерних процедур.

Роботи виконуються в межах бюджетних призначень з державного та обласного бюджетів, по мірі надходження фінансування з державного бюджету і відповідно до результатів процедур державних закупівель.

 

Loading...