Новини » Світ

«Банкрут» Березовський на момент смерті мав $ 800 млн, – ЗМІ

У загадковій справі про раптову смерть Бориса Березовського з’явилася нова інтрига. Незважаючи на те, що британська поліція послідовно відстоювала версію про самогубство російського олігарха, журналісти виявили інформацію, що ставить її під сумнів.

Як передбачалося, Березовський покінчив з собою через банкрутство. Експерти встановили, що на момент смерті його борги становили 309 млн фунтів (482 млн доларів).

Проте, за даними журналістів, кошти в олігарха були, і чималі – 500 млн фунтів стерлінгів (801 мільйон доларів). Щоб розплатитися за рахунками, цього вистачило б, пише британська газета The Sunday Times.

Видання посилається на здобуті юридичні документи, згідно з якими опальний бізнесмен володів «портфелем» активів, що включає нерухомість у Франції, бізнес-активи та предмети мистецтва.

Також з’ясувалося, що за тиждень до смерті Березовський знищив свій перший заповіт, замінивши його на новий, з якого було виключено двох його колишніх дружин Ніну і Галину, а також двох дітей від другого шлюбу.

«Новий заповіт було підписано 14 березня – за дев’ять днів до того, як олігарха знайшли повішаним у ванній кімнаті будинку своєї колишньої дружини в графстві Беркшир», – стверджує газета.

Версія про самогубство бізнесмена виникла майже відразу. За попередніми висновками слідства, безпосередньою причиною смерті Березовського стало повішання. В той же час ніяких слідів боротьби на місці виявлено не було. Тим не менше версія про насильницьку смерть до кінця не виключалася. В даний час триває розслідування.

На користь версії суїциду свідчив і не зовсім звичайний обряд прощання з олігархом. У той же час дочка Березовського від першого шлюбу Катерина раніше поставила під сумнів висновки експертів про те, що її батько був банкрутом, що, на думку слідства, і могло змусити його звести рахунки з життям, повідомляє ZN.UA.

 

Loading...