Новини » Львів

Фестиваль на Дрогобиччині зібрав пасічників та тисячі любителів меду

Перший на Дрогобиччині фестиваль меду, який відбувся учора, 15 вересня, в смт Меденичі, мав більший успіх, аніж того очікували організатори.

 Тисячі людей – мешканців селища, навколишніх сіл, гостей з району та далеко з-за його меж відвідали оригінальне святкове дійство.  Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Голова райдержадміністрації Михайло Винницький, який був ініціатором районного фестивалю меду, вітаючи  громаду, висловив сподівання, що Меденичі, які народилися від меду, стануть місцевою столицею бджільництва та щорічного медового свята.

Товариства пасічників Дрогобицького району, інших районів Львівщині та Івано-Франківщини представили смачну та корисну продукцію бджільництва, навчальні заклади району – виставку дарів осені, переможці районного кулінарного конкурсу – делікатеси власного виробництва.

Відбулися святковий марш учасників фестивалю на чолі з колоритним возом, бджілками та пасічниками, розмаїта і барвиста концертна програма, яку прикрасили як самодіяльні народні колективи, так і популярний гурт «Мері», козацькі забави та козацький куліш, святкова вікторина на бджільницьку тематику, нагородження учасників, подарунки, призи, веселощі, розваги.

Такого велелюддя давно не бачили Меденичі. Місцеві мешканці, зізнавалися, що щось подібне в селищі було, може, літ двадцять тому, а може й більше.

 

Loading...