неділя, 15 вересня, 2013, 20:52 Львів
Громадськість не дала зрізати дерева у Львові в парку «Знесіння»

Сьогодні у неділю, 15 вересня, члени громадської ради сприяння розвитку Львівського регіонального ландшафтного парку «Знесіння», викликавши міліцію, не дозволили зрізати дерева у природоохоронній заповідній території.

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Дерева на території парку «Знесіння» з боку вул.Митрополита В.Липківського впали жертвою трьох осіб із бензопилою та собакою, які вже втретє вчинили замах на пам’ятку природи, що нею є регіональний ландшафтний парк «Знесіння».

Використавши неділю, коли мешканці згаданої вулиці пішли до церкви, вандали заходилися зрізати дерева для прокладення канатної переправи. Природозахисники марно намагалися зателефонувати до дирекції парку та інших офіційних інституцій, зачинених у вихідний день. Сигнал про допомогу прийняла гаряча лінія IA ZIK. Першою порадою було здійснити виклик правоохоронців. На місце події вирушив редакційний кореспондент.

Пополудні чергова група Галицького райвідділку міліції м.Львова приїхала на вул. Митрополита В.Липківського, і наказала писати заяву. На той час зловмисники, побачивши, що їх фотографують, вже кинулися врозтіч.

За словами члена громадської ради сприяння розвитку парку «Знесіння» Михайла Сухая, востаннє подібну атаку природозахисникам довелося відбивати в п’ятницю, 13 вересня.

Як стверджує Михайло Сухай, минулої п’ятниці майор Ігор Гула із Личаківського райвідділку міліції, навіть зміг затримати зловмисника.  Однак, яким же було здивування мешканців вулиці Митрополита В.Липківського, коли вони знову побачили тих же одіозних осіб із бензопилою. Зрізачі дерев, які не мають жодних дозвільних документів на такі роботи,  не тільки ігнорували природоохоронців, а й усіляко погрожували їм розправою від імені своїх працедавців.

Сьогодні увесь вихідний оборону проти зловмисників на вул. Митрополита В.Липківського поруч із Михайлом Сухаєм  тримали Олег Заячківський, Михайло Діжак та інші сусіди, приходив також церковний староста. Однак природоохоронці остерігаються, що як тільки смеркне, атаки на зелені насадження поновляться навіть серед ночі.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-18 03:19 :41