Новини » Суспільство 12 вересня, 2013, 11:01
Гран-прі Форуму видавців – «Фізика майбутнього» Мічіо Кайку

Гран-прі конкурсу «Найкраща книга Форуму-2013» присуджено книжці Мічіо Кайку «Фізика майбутнього».

Як стало відомо IA ZIK, сьогодні, 12 вересня, на урочистій церемонії вручення книжкової премії «Найкраща книга Форуму-2013» гран-прі дістанеться книзі Мічіо Кайку «Фізика майбутнього».

Вона вийшла у видавництві «Літопис», переклала з англійської Анжела Кам’янець. Рік видання – 2013. Кількість сторінок – 432.

У книжці-бестселері Мічіо Кайку досліджує, як три великі наукові революції – квантова механіка, біогенетика і штучний інтелект, – що кардинально змінили світ в останні сто років, змінять наше життя в ХХІ сторіччі. Спираючись на дослідження, які вже сьогодні проводять у наукових лабораторіях в усьому світі, Кайку передбачає майбутнє, в якому ми вже не будемо пасивними спостерігачами танцю Природи, а натомість перетворимося на активних хореографів матерії, життя й інтелекту. «Фізика майбутнього» – захоплива науково-популярна розповідь, що сплітає докупи найновіші досягнення провідних науковців світу.

Додамо, що сьогодні о 15.00 у ЛНУ ім. Івана Франка відбудеться презентація «Фізики майбутнього».

Як повідомлялось, на премію «Найкраща книга Форуму-2013» цього року претендувало 80 видавництв і 340 книжок. 20 лауреатів конкурсу отримають відзнаки і грошові премії. Преміальний фонд – 50 тисяч грн.

Нагадаємо, торік на урочистій церемонії відкриття XIX Форуму видавців у Львівській філармонії гран-прі «Найкраща книга Форуму-2012» присуджено не було.

Довідка.

Мічіо Кайку – американський науковець у галузі теоретичної фізики та екології. Обіймає посаду професора теоретичної фізики у міському коледжі та університеті міста Нью-Йорк. Автор багатьох книг та науково-популярних статей, часто коментує наукові новини на ВВС, Discovery Channel.

Його технічні книги з фізики є обов’язковими у всьому світі для аспірантів найважливіших лабораторій з фізики.

У своїх книгах «Фізика неможливого» і «Фізика майбутнього», які стали бестселерами, він описує не лише розвиток науки і її вплив на життя, а й прогнозує еру самоконтрольованих машин, управління предметами за допомогою думки і новий виток досягнень у медицині.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-15 21:44 :17