Новини » Львів 9 вересня, 2013, 17:57
УДАРівці Львівщини розпочали акцію «Разом до Євросоюзу!»

Акція «Разом до Євросоюзу!» з ініціативи УДАРу стартувала на Львівщині. Першим містом у якому відбулись заходи в рамках цієї інформаційної кампанії стало прикордонне містечко Рава-Руська, яке цієї неділі урочисто відзначило 582-ту річницю від Дня свого заснування.

Про це повідомила прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР Віталія Кличка».

Як зазначив депутат Львівської обласної ради від УДАРу Іван Горон, «Символічно, що акція розпочинається саме тут – на прикордонні з Євросоюзом. Рава-Руська – є нашими воротами до Європи. Мешканці цього містечка, яке сьогодні святкує свій День міста, мабуть, найкраще обізнані з європейськими стандартами життя і знають всі його переваги. Тому, я впевнений, що тут всі одностайно підтримують підписання Україною угоди про асоціацію з ЄС. Це наша відповідь на антиконституційну спробу проведення комуністами псевдореферендуму щодо митного союзу», – підкреслив обласний обранець.

Член ради Львівської обласної організації УДАРу Ігор Самардак додав: «Сьогодні у Раві-Руській Львівській УДАР розпочинає просвітницьку акцію «Разом до Євросоюзу!» Наші активісти роздають всім перехожим флаєри, газети в яких йдеться про переваги вступу до Європи, про безвізовий режим, про підписання угоди про асоціацію з ЄС, проводять роз’яснювальну роботу серед мешканців. Далі цю акцію підхопить весь Жовківський район, вся Львівщина. Наша відповідь проста: Україна – це Європа! Ми всі разом за вступ до Євросоюзу!», – зазначив Ігор Самардак.

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-20 05:15 :02