середа, 4 вересня, 2013, 13:39 Регіони
Секретар Луцької міськради заявив, що його хотіли вбити

Невідомі пошкодили гальмівний шланг службового автомобіля «Део Ланос» секретаря Луцької міськради Григорія Пустовіта. Тож учора, 3 вересня, ледве не сталася ДТП.

Про це у коментарі IA ZIK заявив секретар Луцької міськради, голова облорганізації «Батьківщини» Григорій Пустовіт.

Пустовіт стверджує: «Я розумію, що опозиційна діяльність супроводжується певними ризиками, я розумію, що не все так просто, але всьому є своя межа. Мені і раніше погрожували, казали, що «ти пошкодуєш, що на світ народився», але я на це не реагував, вважаючи це проявом слабкості тих, хто робить такі заяви. Але вчора близько 20.35 у мого службового автомобіля «Део ланос» під час руху відмовили гальма. Склалася серйозна аварійна ситуація, водій зумів із неї вийти так, що ніхто не постраждав. Хоча довелося вискочити на смугу зустрічного руху, але автомобіль залишився неушкодженим».

З його слів, гальма відмовили не випадково. «Яким же було моє здивування, коли показали мені гальмівний шланг, на якому чітко було видно, що тут є поріз», – додав секретар Луцької міськради.

На його думку, якби гальма відмовили перед пішохідним переходом, могли б постраждати взагалі сторонні люди. «Вибачте, є політична боротьба, а є елементи вже кримінального протистояння, кримінальної боротьби з опозицією», – додав він.

Водночас Пустовіт переконує, що його таким чином не залякати. «Я пов’язую це тільки з політичною діяльністю», – категорично стверджує лідер волинської «Батьківщини».

Він додав, що раніше «були анонімні телефонні дзвінки, коли невідомі чоловіки робили образливі нецензурні заяви, погрожували».

Із цього приводу секретар Луцької міськради уже звернувся до міліції. «Зараз триває розслідування», – заявив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 12:20 :50