Новини » Світ 30 серпня, 2013, 12:18
iPhone «з’їдає» більше енергії, ніж холодильник, – дослідження

Смартфони Apple витрачають значно більше енергії, ніж сучасні холодильники середніх розмірів. Якщо холодильник споживає приблизно 322 кіловат-години на рік, то для забезпечення роботи iPhone на такий же термін потрібно вже близько 360 кіловат-годин.

Такі висновки містяться у дослідженні експертів компанії Digital Power Group, повідомляє Newsru.com.

При цьому, більша частина цієї енергії буде витрачатися не на зарядку смартфона від стандартної електричної мережі, а на підтримку роботи центрів даних, відповідальних за бездротове з’єднання і передачу інформації.

Сьогодні світові комунікаційні системи загалом використовують приблизно 1500 терават-годин на рік, що дорівнює 10% обсягу світового споживання енергії, або більше, ніж спільне енергоспоживання Німеччини та Японії (1 теравату достатньо для забезпечення енергією 90 тисяч будинків впродовж року).

До 2035 року на обробку даних у світі буде витрачатися приблизно стільки ж енергії, скільки на освітлення. При цьому, Apple одержує більше половини енергії (55%) для своїх обчислювальних центрів з вугілля – що дуже обурює Грінпіс. Але компанія прагне виправити це, плануючи у майбутньому перейти на 100%-оновлювані джерела енергії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-16 06:26 :07