Новини » Політика 22 серпня, 2013, 18:59
Євген Чолій переобраний президентом Світового конгресу українців

Учасники Х Світового конгресу українців(СКУ), який сьогодні завершив свою роботу у Львові, вдруге обрали Євгена Чолія президентом неурядової організації.

Євген Чолій, канадський юрист, був вперше обраний президентом СКУ у 2008 році на термін п’ять років. Він належить до Палати адвокатів Квебеку з 1982 року.

В інтерв’ю «Радіо Свобода» Євген Чолій зазначив, що для української діаспори найголовніше зберігати українську ідентичність, допомагати Україні у євроінтеграційних процесах. Відтак від імені Світового конгресу українців, Євген Чолій закликав українську владу і опозицію зробити всі необхідні кроки задля підписання Угоди про асоціацію між Євросоюзом і Україною восени цього року. Зокрема, українська влада має звільнити лідера опозиції Юлію Тимошенко.

Світовий конгрес українців сьогодні об’єднує 20 мільйонів українців у 33 країнах світу. Світовий конгрес українців був визнаний як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй.

   
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:47 :49