вівторок, 20 серпня, 2013, 11:24 Регіони
Дорога до озера Синевир на Закарпатті – практично зруйнована

До знаменитого озера Синевир на Закарпатті можна доїхати лише позашляховиком. Дорога, що веде до водойми, огороджена сигнальними стрічками, - вона руйнується вже протягом двох років через зсуви. Від шляху залишилася одна смуга, нею в екстремальних умовах їздять рейсові й туристичні автобуси, а також приватні автівки мандрівників.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Дорога важлива не лише для розвитку туризму, вона є основною у сполученні із понад третиною сіл Міжгірського району. Те, що шлях у жахливому стані, відзначають і місцеві мешканці, і туристи.

«До такого озера має вести гарна дорога, – ділиться враженнями турист з Києва Роман. – А якщо їхати вночі, то можна злетіти в кювет. Знаки стоять, але бракує світлової сигналізації».

Натомість місцеві дорожники стверджують, що передбачали поступове руйнування шляху.

«У квітні цього року тут  поглибився зсув, але перерви у русі дорогою не було. Були обмеження лише для  великовагового транспорту», – каже заступник начальника Служби автодоріг у Закарпатській області Василь Стадник.

В облавтодорі запевняють: дорогу ремонтувати готові, але все залежить від фінансування. 

«Маємо виділений ліміт коштів для цих робіт, і цього місяця розпочинаються роботи зі стабілізації самого зсуву, – обіцяє Василь Стадник. – Наскільки нам вистачить грошей, настільки і буде забезпечено більш-менш комфортний проїзд».

Та допоки до ремонту дороги тільки готуються, туристи кажуть: до бонус-екстриму до відпочинку на Закарпатті не готові, відтак рекомендують друзям наразі утриматися від поїздки до Синевиру.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-18 21:18:50