Новини » Львів 19 серпня, 2013, 9:55
У Львові провели обшуки в підозрюваних авторів «простреленого Михальчишина»

Народний депутат Юрій Михальчишин звернувся з заявою в міліцію щодо розповсюдження у Львові плакатів із його зображенням із простреленою головою. Правоохоронці вже провели обшуки у квартирах трьох активістів громадського руху «Автономний опір» і викликають їх на допити.

Про це йшлося 19 серпня на прес-конференції представників «Автономного опору» у Львові.

Як пояснив активіст «Автономного опору», член профспілки «Захист праці» Зенон Дашак, нардеп Михальчишин звернувся з заявою в міліцію про вчинення щодо нього злочину за ст. 346 (Погроза або насильство щодо державного чи громадського діяча) ККУ, у якій вказав прізвища трьох активістів «Автономного опору», які на думку нардепа, можуть бути причетні до виготовлення та поширення плакатів – Зенона Дашака, Романа Гуцула та Вікторії Гладишевої. Суд надав дозвіл на обшук помешкань зазначених активістів.

«В ухвалі суду щодо мене вказано, що потрібно знайти і вилучити будь-які матеріали, пов’язані з поліграфією – папір, фарбу, листівки, плакати. В ухвалі суду щодо Вікторії Гладишевої вказано, що потрібно вилучити будь-які документи, речі та предмети. І це не зважаючи на те, що Вікорія Гладишева мама грудної дитини і їй нічого робити, як ходити по місту і розклеювати плакати», – наголосив Дашак.

Сама Вікторія Гладишева розповіла: «Я була вражена, коли у мої двері постукала міліція і прочитала заяву, що зі слів Юрія Михальчишина, я є підозрюваною. Для мене це було неприємно і неочікувано, оскільки я на громадських засадах допомагала Юркові у розповсюдженні агітації під час передвиборчої кампанії до Верховної Ради, агітувала за Михальчишина», – розповіла активістка «Автономного опору».

Вона заявила, що немає ніякого відношення до виготовлення та розповсюдження плакатів проти Михальчишина.

Гладишева також зазначила, що її сьогодні викликають на допит в правоохоронні органи.

Нагадаємо, активісти організації «Автономний опір» та профспілки «Захист праці», які виступають проти забудови в історичній частині Львова, заявили, що їх побили охоронці нардепа-свободівця Юрія Михайльчина. У свою чергу нардеп Михальчишин назвав такі повідомлення провокацією.

Раніше у Львові з’явилися плакати із зображенням народного депутата від ВО «Свобода» Юрія Михальчишина із кульовим отвором у чолі. На плакатах над зображенням Михальчишина є напис: «Зрадник гірше ворога», під ним – «Львів продають, але львів’яни не здаються». В уста нардепа вкладено слова: «У Львові немає забудов». Також на плакаті йдеться: «Регіоналам свободівці продають землю під забудову, наплювавши на жителів вулиць Озаркевича, Куліша, Хмельницького, пл. Галицька, Підмурна». 

Листівки на вулицях міста розклеїли анонімно, тож міліція поки що розшукує так званих художників. Тим часом у політичних колах губляться у здогадках: кому вигідні подібні провокації. Політологи припускають, що це може бути справа рук самих свободівців та особисто Михальчишина – мовляв, це спосіб самореклами під час мертвого політичного сезону. Натомість сам нардеп каже: вперше чує про листівки. Утім, відповідну заяву у міліцію вже написав.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-27 01:01 :52