Новини » Регіони 16 серпня, 2013, 13:59
На Волині лікарі встановили завищені тарифи на медогляди, – АМКУ

Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання на Волині знизило вартість послуг з проведення медичних оглядів після претензій АМКУ.

Про це IA ZIK повідомили у прес-службі облвідділення Антимонопольного комітету України.

Як встановили фахівці АМКУ, Ковельське МТМО встановлювало та застосовувало протягом 2011 – 2012 років економічно необґрунтовані завищені тарифи на проведення обов’язкових психіатричних та наркологічних медичних оглядів. А це є порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді зловживання монопольним (домінуючим) становищем на ринку в частині встановлення таких цін придбання товару (послуг), які неможливо було б встановити за умов існування значної конкуренції на ринку.

Адміністративною колегією територіального відділення були надані Ковельському МТМО рекомендації щодо приведення вартості зазначених послуг у відповідність до законодавства України.

На виконання рекомендацій Ковельське МТМО зменшило вартість зазначених послуг.

За рік у ковельчан і жителів району, які будуть звертатись до медичного об’єднання на проведення обов’язкових психіатричних та наркологічних медичних оглядів, залишиться понад 15 тис. грн заощаджень на інші потреби.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-03-23 00:51 :51