Новини » Львів 6 серпня, 2013, 11:00
Чорнобильці Львівщини цьогоріч отримають лише 16 квартир

Майже тисяча чорнобильців Львівщини уже кілька десятків років чекають на житло від держави. Торік влада розщедрилась лише на 16 квартир. Цьогоріч цифра буде такою ж – 16 домівок за 3 млн 700 тис. гривень.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

За словами начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської облдержадміністрації Володимира Лавріна, область отримала розпорядження підшукати квартири, що відповідають якості житла та вартості квадратного метра.

«Постановою Кабінету Міністрів визначено опосередковану вартість одного метра квадратного житла – вона становить 5 тисяч 132 гривні», - пояснює заступник директора департаменту соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації Оксана Яковець.

Однак квадратний метр житла у Львові в середньому коштує 7000 гривень. Тож, за державні гроші купити помешкання чорнобильцям влада може хіба що за містом. Так, торік квартири купували у Дублянах, Золочеві, Бродах, Червонограді.

Водночас Валентина Буренок, керівник фонду “Діти Чорнобиля Львівщини”, відзначає, що 15% будь-якого збудованого жила у місті мало б виділятися для пільгової категорії. Тим паче, що зараз у черзі перебуває понад 900 сімей чорнобильців.

Відтак, якщо держава щороку надаватиме квартири бодай 16 львівським родинам, то із понад 9 сотень черговиків чорнобильців, останній безкоштовне житло отримає, у кращому разі, лише через 56 років.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-19 21:58 :17