Новини » Світ 5 серпня, 2013, 21:51
Замок Дракули приніс власникам 1,2 млн євро прибутку за рік

За минулий рік замок Бран у Румунії, більше відомий як замок Дракули, приніс своїм власникам 1,2 млн євро чистого прибутку з 2 млн євро загального доходу, повідомляє румунське видання Studentie. Замок належить королівській династії Габсбургів.

Замок щорічно відвідують близько 500 тисяч туристів, більшість з яких іноземці. Серед них такі знаменитості, як Кевін Костнер, Ніколас Кейдж, Кьюба Гудінг-молодший та інші. Іншою значною статтею прибутку є доходи від проведення в замку зйомок фільмів, романтичних вечерь та весіль.

Бран був побудований в XV столітті біля міста Брашова в Румунії. Румунський князь Влад Цепеш, що став прототипом Дракули, зупинявся в ньому тільки один раз, але роман «Дракула» Брема Стокера, який вийшов у 1898 році, безпосередньо пов’язав замок з вампірами.

Раніше будівля була власністю румунської держави, але в 2006 було повернуто династії Габсбургів, адвокати яких довели, що він побудований на гроші королівської сім’ї. Замок Бран займає друге місце в рейтингу найдорожчої нерухомості Forbes і оцінюється в 140 млн доларів, пишуть «Українські новини».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 21:55 :56