Новини » Львів

Підприємці, яким не заплатили за аеропорт «Львів», готуються до радикальних дій

Підприємці, які досі не отримали кошти за роботи, виконані під час реконструкції аеропорту «Львів» до «Євро-2012», сподіваються на втручання влади. В іншому разі погрожують вдатися до радикальних дій.

Про це 5 серпня на прес-конференції повідомив керівник ПП «Прикарпатбудтранс» Іван Боднар.

За його словами, підприємці хочуть привернути увагу Президента України, Прем’єр-міністра та обласної влади до ситуації з тим, що «Донецька будівельна компанія» досі не розрахувалася в повному обсязі з ними за виконані роботи.

«Ми даємо місяць. Якщо з нами не розрахуються, з вересня ми почнемо діяти. Ми сподіваємося, що нас почують. Якщо не почує «Донецька будівельна компанія», то сподіваємося, що нас почує влада. Ми виконали свої зобов’язання чесно», – заявив Боднар.

Підприємці наразі не озвучили, як саме протестуватимуть, однак зазначили, що організовуватимуть акції в аеропорту «Львів».

«Ми працювали у цьому аеропорту. Хочемо, щоб побачили люди, що цей аеропорт збудований, а з нами не розрахувалися. Ми довго терпіли, тепер будемо звертатися в усі інстанції», – зазначив Боднар.

Підприємець зазначив, що вже подав на «Донецьку будівельну компанію» позов в господарський суд.

Нагадаємо, ТОВ «Донецька будівельна компанія» заборгувала підприємцям Львівщини та Івано-Франківщини майже 5 млн грн за роботи, виконані під час реконструкції аеропорту «Львів» до «Євро-2012».

 

Loading...