Новини » Регіони 2 серпня, 2013, 22:27
Спецпідрозділ "Сокіл" знешкодив зловмисників у Тернопільському таборі "Сокіл"

Сьогодні, 2 серпня, спецпідрозділ "Сокіл" показово знешкоджував зловмисників у Тернопільському таборі літнього відпочинку "Сокіл". Так, у відпочинковому закладі урізноманітнюють дозвілля дітей. Над Чорним лісом, де розташований табір голосно гриміли постріли, все як у справжньому екшені. Спершу діти дивувались прийомам рукопашного бою, далі «Соколи» затримували «злочинця», який намагався втекти від правоохоронців на автомобілі та знешкоджували «зловмисника», який чинив озброєний опір.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Потішили  відпочиваючих імпровізованою виставкою зброї та засобів сцецзахисту, яку розгорнули міліціонери на таборовій галявині. Поки діти роздивлялися цікавинки, правоохоронці розповідали їм про відповідальне ставлення до подібних речей.

«Це цікаво хлопцям, оскільки вони повинні виховувати в собі мужність, героїзм, вміння захистити слабку половину людства. Я думаю, що такі зустрічі потрібні для дітей і їх потрібно проводити для того, щоб в екстремальній ситуації вони не розгубилися», - розповіла старший вихователь табору «Сокіл» Світлана Мандибура.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-24 03:42 :23