вівторок, 30 липня, 2013, 15:34 Львів
Садовий показав придбаний триповерховий будинок у Львові
  • 30 липня 2013 р. Новий будинок родини Андрія Садового
  • 30 липня 2013 р. Новий будинок родини Андрія Садового
  • 30 липня 2013 р. Новий будинок родини Андрія Садового
  • 30 липня 2013 р. Новий будинок родини Андрія Садового
  • 30 липня 2013 р. Новий будинок родини Андрія Садового

Міський голова Львова Андрій Садовий з дружиною Катериною Кіт-Садовою запросили журналістів, щоб показати придбаний будинок.

Як передає кореспондент ІА ZIK будинок розташований на вул. Стрілецькій, 1, що неподалік Шевченківського гаю. Загальна площа будинку – 695 кв. м., у тому числі житлова площа – 234 кв. м. Будинок має три поверхи: перший цокольний поверх, де є гараж на два авто і господарські приміщення, а на другому та третьому – житлові приміщення. Загалом там має бути 5-6 кімнат.

Будинок перебуває на стадії незавершеного будівництва і готовий на 52%.

Зараз міський голова з дружиною і п’ятьма дітьми мешкає у трикімнатній квартирі на вул. Рудницького. Він розповів, що для того, аби придбати будинок, його дружина минулого року продала частину акцій їхньої спільної власності – ПрАТ «ТРК «Люкс». Зокрема, як зазначив Садовий, за 3% акцій вони отримали 3 млн грн.

За словами міського голови, цей будинок вони приглянули на початку минулого року.

«Ми віддаємо своє помешкання (квартиру на вул. Рудницького, – ред.), яке оцінщики оцінили в 1,396 млн грн, і плюс доплачуємо 2,5 млн грн. Це є загальна вартість цієї угоди. Тут фактично є тільки голі стіни і ще треба трохи попрацювати. За умовами угоди, ми повинні свою квартиру звільнити до лютого 2014 року», – зазначив Садовий.

Дизайном займатиметься дружина мера. «Хто робитиме ремонт, ми ще не знаємо, тому що зараз треба буде подивитися на ті чи інші цінові пропозиції. Є різні пропозиції по ціні, але треба знайти збалансований варіант ціна-якість», – додав він.

«Я дотримуюся стилю мінімального вживання кольору, прикрас, декорацій. Все має бути функціональне, просте – так, як у нас на попередній квартирі», – розповіла Катерина Кіт-Садова.

У будинку будуть жити дві сім’ї – міський голова з дружиною та п’ятьма дітьми, а також батьки Катерини. Охорони не буде, планують лише завести собаку.

Садовий запевнив, що виїзд журналістів на огляд новопридбаного будинку організував за власні кошти.

Відповідаючи на питання про те, чи запросить він журналістів, коли будинок буде повністю готовий, дружина мера зазначила: «Звичайно, Андрій мусить запрошувати. Але якщо ви на мене, то це буде залежати від того, наскільки правдиво ви передасте сьогоднішню інформацію».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-22 19:13 :51