Новини » Львів 29 липня, 2013, 12:40
На Львівщині завершився міжнародний фестиваль «Франко Місія»

Сьогодні, 29 липня, на Львівщині у Нагуєвичах завершився міжнародний мистецький фестиваль «Франко Місія».

Про це повідомив кореспондент IA ZIK.

Об’єднання музично-мистецького фестивалю «Франко Фест» з фестивалем «Форт-місія» зробила музично-розважальний захід більш потужним, краще технічно забезпеченим. А найголовніше, що вдалося залучити багато відомих колективів і виконавців як з України, так і з-за кордону – Польщі, Німеччини, Чехії, Азербайджану, Грузії. На сцені в Нагуєвичах виступили, зокрема, такі популярні ансамблі як Berlinska Droha, Korna Kruswa, Marinka&Agabeyli Brothers, Nino Katamadze&Insight, Олег Скрипка та Лє Гранд Оркестр, The Mandry, Гич оркестр, Козак System, Кому вниз, Miazsz та багато інших.

Учора, 28 липня, відбувся 6-ий західноукраїнський літературний батл, переможцями якого стали дві чарівних дівчини – киянка Ольга Перехрест та Ольга Вовк зі Львова.

Протягом трьох днів відбулося надзвичайно багато захоплюючих заходів. На усіх майданчиках, де відбувалися дійства, було багатолюдно. Це були дні великого спілкування про суспільні, молодіжні проблеми. Не бракувало жартів, сміху. дотепів.

Домінантою фестивалю був Франко та його творчість і Україна. Це справжній український фестиваль, який матиме добрий вплив на юнаків і юнок, які люблять Україну, тішаться нею і готові все робити для її розбудови і розквіту. На фестивалі панувала атмосфера добра, любові, ніжності і тепла.

За даними міліції, на фестивалі побувало до 30 тисяч молодих людей з різних регіонів України та з-за кордону.

Сьогодні, переповнена прекрасних вражень і почуттів, молодь покидає Нагуєвичі. Сутужно з транспортом, утворилися великі черги, автобуси їдуть переповнені.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 23:07 :39