Новини » Львів 19 липня, 2013, 12:40
ЛМР просить Рибака перевірити, чи було держзрадою звернення 148 нардепів до сейму

Львівська міська рада вимагає від Голови Верховної Ради України здійснити перевірку наявності ознак державної зради в діях 148 народних депутатів, які звернулися до Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу.

Відповідне звернення до голови ВРУ на сесії Львівської міської ради озвучив секретар ЛМР Василь Павлюк, інформує кореспондент IA ZIK.

«Львівська міська рада не може стояти осторонь діяння 148 нардепів, яке носить відверто підривний характер проти України. Нещодавно у ЗМІ зявилось повідомлення про те, що 148 нардепів звернулися до Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу та засудити злочинні діяння українських націоналістів, – зазначив Василь Павлюк. – Ця заява викликала широкий суспільний резонанс не тільки в Україні, а й в усьому світі. Історія не знає подібних прецедентів, коли народні депутати, які отримали мандат довіри від українського народу, намагаються дискредитувати свою націю й свою державу».

«Вперше у світовій історії державні діячі однієї країни звернулися до іншої з проханням публічно принизити свою націю, своїх героїв. Підписанти принесли в жертву честь і гідність України і стали на шлях національної зради. Їхній вчинок розділяє націю й веде до розколу нашої держави», – сказано в заяві.

Нагадаємо, 148 депутатів від Партії регіонів і КПУ надіслали листа до спікера сейму з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом, здійсненим українцями проти поляків.

Депутат польського сейму Мирон Сич заявив, що депутати ВР від фракції Партії регіонів та КПУ не мають права звертатись до польського парламенту з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:42 :45