Новини » Львів 18 липня, 2013, 12:37
Директора ЛКП «Лев» вимагають звільнити через жорстоке поводження з тваринами

На сесії ЛМР 18 липня депутат Ростислав Будинський озвучив запит щодо становища безпритульних тварин у Львові.

Він нагадав, що у Львові питанням вилову, тимчасового утримання безпритульних собак займається ЛКП «Лев». Але воно, з його слів, виявилось досить закритою установою.

«Неможливо дізнатися, скільки тварин виловлюють у місті, як ведеться облік, яких тварин присипляють, хто з ветлікарів присутній при цьому, які препарати використовуються», – зазначив він.

З його слів, собаки, які потрапляють в ЛКП, здебільшого просто безслідно зникають.

«Громадські активісти, волонтери, які працюють з безпритульними собаками, наводять факти нелюдського ставлення до тварин у комунальному підприємстві, демонструють фото та відеодокази цього. У вольєрах регулярно виникають спалахи інфекційних хвороб, трупи тварин лежать поряд з живими собаками і гниють по кілька днів. Були випадки, що тварини, яких люди забирали з ЛКП, помирали за кілька днів», – розповів депутат.

Крім того, він нагадав, що в місті трапляються масові випадки отруєння собак – не лише безпритульних.

«Також журналістам вдалося зафіксувати факт, як машина ЛКП «Лев» везла на Жовківський завод з виробництва м’ясо-кісткового борошна мертвих собак. Зі слів волонтерів, керівник ЛКП наймає людей, які вбивають тварин залізними палицями. Є свідчення, що з ЛКП на згаданий завод регулярно привозять на переробку трупи тварин. Напрошується висновок, що на комунальному підприємстві тварин знищують для отримання прибутку», – наголосив депутат.

Тому він вимагає відсторони керівника ЛКП «Лев» від виконання посадових обов’язків і розпочати розслідування щодо жорстокого поводження з тваринами. Також започаткувати механізм контролю за цим і перевести ЛКП в підпорядкування управління екології ЛМР.

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що потрібно перевірити викладені депутатом факти і якщо хоч частина з них підтвердиться, то вживатимуться достатньо репресивні дії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-23 22:40 :49