субота, 13 липня, 2013, 2:20 Спорт
В Казані у шостий день Універсіади-2013 українці завоювали п’ять медалей

Вчора, 12 липня, на ХХVІІ Всесвітній Універсіаді-2013, що триває в Казані (Росія), завершився шостий змагальний день. Було розіграно 40 комплектів нагород.

Українці завоювали п’ять медалей – дві золоті, одну срібну та дві бронзові, інформує sportonline.ua

У командному заліку збірна України зберегла п’яте місце, маючи в активі 46 медалей – 9 золотих, 16 срібних і 21 бронзову.

З величезним відривом продовжує лідирувати збірна Росії, яка завоювала вже 169 нагород (88-44-37). На друге місце вийшла команда Японії (13-17-18), на третє піднялися китайці (13-17-11), на четверте опустилася збірна Південної Кореї (13-7-8).

За загальною кількістю нагород українці (46) опустилися на третє місце, поступившись другим японцям (48), а четвертими йдуть китайці (41).

Вчора на п’єдестал пошани піднялися українці – представники трьох видів спорту.

Золотими стали легкоатлетичні естафети 4х100 м – чоловіча (Руслан Перестюк, Сергій Смелюк, Ігор Бодров, Віталій Корж) і жіноча (Олеся Повх, Наталія Погребняк, Марія Ремень, Вікторія П’ятаченко).

Срібну медаль виграв борець вільного стилю у ваговій категорії до 96 кг Павло Олійник.

Володарями бронзових нагород стали Сергій Фролов у плаванні на 1500 м вільним стилем (15.02,63) і Василь Шуптар – вільна боротьба у ваговій категорії до 60 кг.

Сьогодні, 13 липня, на Універсіаді-2013 будуть розіграні 17 комплектів нагород у п’яти видах спорту – настільний теніс (1), плавання (7), пляжний волейбол (1), спортивна боротьба – жінки (4), спортивна стрільба (4).

2018-11-18 20:11 :27