Новини » Політика 13 липня, 2013, 14:18
Москаль радить колегам, що підписали заяву про геноцид, балотуватися до Сейму

Для Буковини була б невелика втрата, якби нардепи Семенюк та Федоряк, що підписали заяву стосовно «геноциду» на Волині, на наступних виборах балотувалися до польського сейму.

Про це заявив народний депутат Геннадій Москаль, коментуючи те, що 148 народних депутатів від Партії регіонів та КПУ звернулися до керівництва Сейму Польщі з проханням визнати Волинську трагедію геноцидом польського народу. 

«Історія подібних прецедентів не знає, щоб народні депутати, котрі отримали мандат від українського народу, намагалися дискредитувати свою націю й свою державу, – цитує Москаля його прес-служба. – Дуже сумно й дивно, що серед підписантів є депутати від ПР із Чернівецької області з українськими прізвищами Семенюк та Федоряк. Якщо вони підписують різну маячню, то чому б їм не звернутися до польського Сейму з проханням вшанувати польське військо під керівництвом короля Яна-І, яке 516 років тому, 26 жовтня 1497 року у Козьминському лісі під Чернівцями було розгромлене молдавським господарем Стефаном-ІІІ?

Видно, панове Семенюк та Федоряк забули, що є депутатами українського, а не польського вищого законодавчого органу. Утім, для Буковини була б невелика втрата, якби на наступних виборах вони балотувалися до польського сейму».

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 10:17 :15