понеділок, 8 липня, 2013, 11:05 Спорт
На Універсіаді-2013 українки взяли «золото» і «бронзу» в академічному веслуванні

Олімпійська чемпіонка Лондона-2012 Наталія Довгодько, перемігши у змаганнях з академічного веслування в одиночці, завоювала для збірної України першу золоту медаль Універсіади-2013, що триває в Казані (Росія).

У боротьбі за «золото» Наталія всього на 0,33 секунди випередила чешку Житков Антосову. «Бронзу» виграла Ельзі Гулбе з Латвії, інформує sportonline.ua

Після перемоги Довгодько розповіла, що їй довелося важко через спеку, але залишилася задоволена організацією змагань.

«Коли їхала в Казань, думала, буде трохи легше. В одиночці це у мене перший сезон, тому дуже важко, але й дуже цікаво. У мене були досить серйозні суперниці, – сказала Довгодько. – Дуже жарко, звичайно, сьогодні, і це збивало», – цитує спортсменку офіційний сайт Універсіади.

За словами Довгодько, змагання з академічного веслування у Казані організовані на дуже високому рівні: «Організація тут вище рівня чемпіонату Європи, може, навіть і світу».

У двійці парній українки Ганна Кравченко та Олена Буряк стали бронзовими призерами, пропустивши вперед литовок Донату Вістартайте і Мільдью Вальчукайте та білоруський дует Тетяна Кухта / Катерина Шлюпская.