Новини » Львів 8 липня, 2013, 14:54
На керівника ЛКП «Лев» поскаржились у прокуратуру за знущання над собаками

В. о. директора ЛКП «Лев» Романа Гарматія виключили з товариства захисту тварин за жорстоке поводження з собаками і написали звернення у прокуратуру.

Про це ІА ZIK повідомив віце-президент Західноукраїнського товариства захисту тварин Юрій Микитюк.

За його словами, причиною цього стала інформація програми «ПРАВОкація» на телеканалі ZIК від 27 травня. Там йшлося, в тому числі, про діяльність ЛКП «Лев» і в. о. директора цього ЛКП Романа Гарматія.

Зокрема, у передачі було показано, що він займається торгівлею собаками, а це, до речі, українські закони забороняють. Крім того, тих собак, які непродані, невідомо як присипляють і масово вивозять на Жовківський комбінат, де спалюють.

«Названа була вражаюча цифра в кілограмах, скільки їх вивозиться. Зрозуміло, що стільки хворих собак нема, і що це завідомо здорові собаки, – зазначив захисник тварин. – Гарматій роз’їжджає по області, відловлює собак, і доля їх невідома».

«У зв’язку з цим ми збиралися у суботу, 6 липня, обговорювали його роботу на цій посаді, і його було виключено за поведінку, яка не відповідає статутним зобов’язанням нашого товариства. Надіємося, що наступним кроком буде відкриття кримінального провадження і розслідування його жорстокої стосовно тварин діяльності, а також вияснення фінансової сторони його оборудок», – заявив Микитюк.

Він повідомив також, що наприкінці червня в обласну прокуратуру було скеровано громадське звернення щодо того, аби провели розслідування на основі фактів, викладених в передачі «ПРАВОкація». Крім того, запит в обласну прокуратуру пішов від народного депутата Юрія Михальчишина.

«Це ще тільки початок кампанії зі зняття Гарматія з посади», – пообіцяв він.

Крім того, Микитюк додав, що після телепередачі у ветеринарному відділі Львівської міської ради обіцяли, що будуть вжиті заходи і буде покарання, але нічого так і не було зроблено.

«За нашою інформацією, він ще більш інтенсивно торгує собаками, можливо, передчуває, що його час на цій посаді наближається до кінця, і намагається витиснути фінансово все, що можна», – зазначив Микитюк.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-20 08:18 :17