Новини » Суспільство 2 липня, 2013, 10:07
Українська Вікіпедія вперше випередила корейську і набуває популярності

Українська Вікіпедія за відвідуваністю вперше випередила Вікіпедію корейською мовою, четвертий місяць поспіль утримуючи перше місце в світі за швидкістю зростання популярності серед найбільших Вікіпедій.

Про це повідомляє ГО «Вікімедіа Україна».

«У червні 2013 року в українській Вікіпедії було відвідано 83,7 млн сторінок. Це в 2,5 рази більше, ніж у червні-2012. Українська Вікіпедія за відвідуваністю вперше зайняла 17-е місце в світі, випередивши Вікіпедію корейською мовою. Це також забезпечило збереження четвертий місяць поспіль першого місця у світі за швидкістю зростання популярності серед найбільших Вікіпедій, – йдеться у повідомленні.

На думку виконавчого директора громадської організації «Вікімедіа Україна» Юрія Пероганича, такі цифри стали можливі, насамперед, завдяки зростанню інтенсивності наповнення цієї скарбниці знань українською мовою. Останнім часом в українську Вікіпедію правки вносяться кожні 10 секунд, а з території України Вікіпедію українською мовою редагують вдвічі частіше, ніж російську версію Вікіпедії.

Минулого місяця в українській Вікіпедії сталося ще кілька подій: включена можливість користуватися візуальним редактором, число статей досягло 450 000, нагороджені переможці фотоконкурсу найкрасивіших пам’яток природи України за версією «Вікімедіа Україна», повідомляє ZN.UA.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-18 22:31 :23