вівторок, 2 липня, 2013, 14:50 Львів
Активні львів’яни вимагали покарати міліціонерів-ґвалтівників
  • 2 липня 2013 р. Активні львів’яни вимагали покарати міліціонерів-ґвалтівників
  • 2 липня 2013 р. Активні львів’яни вимагали покарати міліціонерів-ґвалтівників
  • 2 липня 2013 р. Активні львів’яни вимагали покарати міліціонерів-ґвалтівників

Активні львів’яни під стінами обласної міліції висловили свій протест проти дій «перевертнів у погонах», які у Врадіївці на Миколаївщині зґвалтували дівчину.

Про це 2 липня повідомив кореспондент IA ZIK.

На акцію прийшло близько десятка молодих львів’ян. Вони тримали у руках плакати з написами: «Покарайте винних і йдіть геть!», «Гвалтівників за грати!», «Ці виродки плюнули в обличчя кожному міліціонеру. Змовчите?», «Я боюсь жити в цій країні!», «Покарайте винних, захистіть мене!».

«Ми не очікуємо, що міліція якось відреагує, але ми не можемо сидіти вдома і взагалі нічого не робити. Людям треба збиратися разом і щось вирішувати, тому що ситуація в країні переходить усі межі. Хто має силу, а силу мають органи внутрішніх справ, армія, вони можуть зібратися і побити громадян, які не мають засобів для захисту.

Якщо в міліціонерів є честь, то вони мають або відмовитися служити такій системі, або голосно заявити, що треба покарати винних», – прокоментував суть акції один із її учасників на ім’я Богдан.

Він зазначив, що молоді люди не є представниками жодної організації, а просто громадянами, які не можуть далі так жити.

«Рік тому Оксана Макар, сьогодні Ірина Крашкова. Завтра це може торкнутися кожного із нас. Хто буде нас захищати?!», – наголосив Богдан.

Інша учасниця акції зазначила: «Я боюся вийти на вулицю, бо коли бачу міліціонера, боюся, що він мене зґвалтує. Коли я їх бачу, мені страшно».

Протестувальники наголосили, що не мають претензій до львівської міліції, однак хочуть, щоб начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк переказав міністру МВС, що люди у Львові обурені цією ситуацією і вимагають вжити заходів.

До учасників акції вийшов начальник відділу організації служби міліції Львівщини Володимир Гевко. У розмові з учасниками заходу він відмовився коментувати дії колег-міліціонерів з Врадіївки. «Розберуться правоохоронні органи. Прокуратура дасть принципову оцінку», – зазначив він.

Натомість начальник міліції Львівщини Олександр Рудяк вийшов з будинку управління і не підійшов до учасників акції, а сів у службове авто і поїхав. Як пояснив пан Гевко, у генерала термінова нарада у губернатора, він готовий вислухати протестувальників пізніше.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-15 06:09 :07