п'ятниця, 21 червня, 2013, 18:18 Львів
Вул. Городоцьку у Львові закривають на ремонт. Археологів знову не покликали

Уже з понеділка, 24 червня, розпочнеться капітальний ремонт вул. Городоцької у Львові. Однак покликати археологів, щоб ті заздалегідь дослідили шлях, який датується XVI століттям, чиновники не забажали чи забули.

Про це повідомили журналісти телеканалу ZIK.

Директор ЛКП «Львівавтодор» Олег Береза на брифінгу розповів, що під час попереднього ремонту вулиці, глибина колектора сягнула до 12 метрів. «Можливо, навіть виникнуть непередбачувані обставини, можливо, ми знайдемо там нові додаткові комунікації», - відзначив він.

Відтак науковці лише хапаються за голову від перспективи того, які цінні знахідки можна віднайти на такій глибині досліджень. 

«Це був район ремісників, а, значить, ми можемо знайти рештки ремісничих майстерень, складів. Відомо про існування тут млина, перших броварень, - відтак ми тут можемо знайти саме такі господарські споруди», - зазначив Олександр Сілаєв, головний експерт Рятівної археологічної служби. А ще припускає, що на 12-метровій глибині можна відшукати давні поселення ще до існування міста Львова, стоянки мисливців.

 Нагадаймо, що 14 червня у центрі Львова на вул. Пекарській журналісти випадково знайшли на ділянці дороги, яку ремонтують, рештки тварин, які колись жили на території області та артефакти.  Після цього археологам дозволили провести дослідження ділянки.

 
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 10:48:43