live
Новини » Події 790

Прокуратура підозрює «Аеросвіт» у фінансових махінаціях

Авіакомпанія ПрАТ «Аеросвіт» порушила вимоги Цивільного та Земельного кодексів України, а також Закону України «Про іпотеку».

Про це свідчить перевірка прокуратури Київської області.

«Зокрема, встановлено, що в кінці 2012 року частину майна авіакомпанії передано в заставу одному з банків на підставі договору іпотеки. При цьому, земельна ділянка, площею 7,344 га, розміщена в межах аеропорту «Бориспіль», яка є предметом іпотеки, перебуває на праві постійного користування в ДП «МА «Бориспіль» та є у державній власності», – йдеться у повідомленні.

В прокуратурі зазначили, що відповідно до ч. 1 ст. 5 Закону України «Про іпотеку» предметом іпотеки може бути лише майно, яке перебуває у власності іпотекодавця. Зважаючи на вказану норму Закону службові особи ПрАТ «Авіакомпанія «Аеросвіт» надали іпотекодержателю завідомо неправдиву інформацію щодо перебування у власності зазначеної вище земельної ділянки.

За результатами перевірки прокуратурою області внесено відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1 ст. 222 КК України, тобто шахрайство з фінансовими ресурсами.

Хід досудового розслідування кримінального провадження прокуратурою області взято на контроль, інформує «Укрінформ».

 

Loading...
Loading...
Loading...