Новини » Львів 12 червня, 2013, 17:57
Спочатку – електронний квиток, лише після цього – підвищення ціни на проїзд, – УДАР

Підвищення цін на проїзд у міському транспорті можна розглядати лише після впровадження цілої системи контролю за перевізниками. Передусім, електронних квитків та GPS-спостереження за перевізниками.

Про це під час громадських слухань щодо перегляду тарифу на перевезення у міському автотранспорті заявив депутат Львівської міської ради від партії «УДАР», член постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку Юрій Мартинюк - повідомляє прес-служба Львівської обласної організації партії «УДАР».

Зокрема, депутат розкритикував поспішні намагання перевізників та чиновників міської ради встановлювати нові ціни на проїзд без чіткого обґрунтування вартості перевезення.

«Вже сьогодні ми можемо сказати до чого домовляться перевізники та влада, щоб всім було добре – вартість квитка – 2 гривні 50 копійок. Та чи ці «торги», попри дійсне зростання вартості паливо-мастильних матеріалів, зарплат, запчастин тощо – є обґрунтованою економічно ціною квитка? Однозначно – ні! Хто може сказати точно – скільки їде людей в переповненій маршрутці? Чи їздить вона лише по своєму маршруту?», – наголосив депутат.

Також Юрій Мартинюк, нагадав, що депутати від УДАРу неодноразово наголошували на потребі впровадження системи електронного квитка для проїзду в міському автотранспорті: «згадаймо, «алярмове» питання ухвалення «транспортної реформи у Львові». УДАР тоді наголошував, що без електронного квитка, GPS-спостереження за перевізниками, покращення якості надаваних послуг – навіть не треба було розпочинати цю реформу. Те саме, ми кажемо сьогодні, при черговій спробі підвищити вартість переїзду – спочатку встановіть кількість пасажирів на рейсі, врахуйте можливі цільові, нецільові витрати палива, зробіть комфортними умови для пасажирів, обмежте кількість, або скасуйте (як це робиться в Європі) стоячі місця, а вже потім переглядайте тарифи!».


 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 00:33 :20