Новини » Львів 7 червня, 2013, 18:05
Депутати Львівщини вимагатимуть повернути в школи «Християнську етику»

Львівська облрада готує звернення до Кабміну, Міністерства з питань освіти і науки України та до Комітету з питань науки і освіти Верховної Ради щодо викладання навчального предмету «Основи християнської етики» у загальноосвітніх навчальних закладах України.

Проект звернення оприлюднений на сайті обласної ради.

Як зазначається у проекті звернення, на Львівщині розроблена програма вивчення основ християнської етики, яка суттєво удосконалена впродовж років викладання предмету, у 2010 році отримала гриф МОН України. Батьки зацікавлені у вихованні духовності своїх дітей – викладанні навчального предмету «Основи християнської етики» у навчальних закладах.

Депутатів обурило те, що у типовому навчальному плані загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням українською мовою Міністерства освіти і науки на 2013/2014 навчальний рік (Постанова Кабінету Міністрів України від 23.11.2011 № 1392 «Про затвердження Державного стандарту базової та повної загальної освіти») у 5-6 класах предмет «Етика» вилучений з інваріантної складової предметів.

«Здається дивним і незбагненним, чим предмет «Основи християнської етики» «заважає» вихованню і навчанню українських дітей. Зважаючи на викладене вище, звертаємося до Вас із проханням про сприяння у продовженні обов’язкового вивчення навчального предмета «Основи християнської етики» у загальноосвітніх навчальних закладах України», – йдеться у проекті звернення.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 09:50 :36