Новини » Світ

Вночі з Південного Лівану була спроба ракетного обстрілу Ізраїля

Спроба ракетного обстрілу Ізраїлю була зроблена з Південного Лівану у ніч на понеділок, повідомляє ліванський телеканал «Аль-Маядін».

Ракета була випущена з околиць міста Марджаюн на півдні Лівану в бік Ізраїлю, інші подробиці канал не наводить.

У північній частині Ізраїлю поблизу міста Метула було чутно вибух, проте точне місце падіння ракети невідоме. «Солдати прочісують район», – зазначає представник військових.

За деякими даними, обстріл міг бути здійснений з міномета. Хто здійснив обстріл Ізраїля, наразі не відомо. На півдні Лівану діють бойовики рухів «Хезболла» і кілька палестинських угруповань, пише ZN.UA.

Раніше в неділю, 26 травня, чотири людини отримали поранення в результаті обстрілу південних передмість Бейрута двома ракетами від реактивного комплексу типу «Град». Район, куди впали ракети, знаходиться під контролем шиїтського руху «Хезболла». У зв’язку з цим, можливо, атака була відповіддю на суботній виступ лідера організації шейха Хасана Насралли, в якому він висловив підтримку президенту Сирії Башару Асаду.

Це не перший подібний випадок. Так, 6 травня підконтрольна Ізраїлю частина Голанських висот зазнала мінометного обстрілу з сирійської сторони. Два мінометних снаряди вибухнули в лінії роз’єднання в південній частині Голан, не заподіявши шкоди Ізраїлю.

Loading...