Новини » Львів 24 травня, 2013, 15:28
Низькопідлоговий трамвай ось-ось завершать. У червні він уже може поїхати Львовом

Українсько-німецьке підприємство «Електронтранс», що створено на базі львівського концерну «Електрон», завершує виробництво першого вітчизняного низькопідлогового сучасного трамваю підвищеної комфортності. Новий трамвай «Електрон» планується передати громаді Львова у червні цього року.

Про це інформує голова Правління «Конценту-Електрон», керівник Львівського РВ УСПП Юрій Бубес, повідомили IA ZIK у правлінні.

Днями підприємство відвідав міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник, йдеться в повідомленні.

Зі слів Юрія Бубеса, на цьому ПАТ «Концерн-Електрон» не збирається зупинятися. У планах – виробництво автомобілів швидкої медичної допомоги підвищеної прохідності для гірської та сільської місцевостей, автомобілів доставки з ізотермічним кузовом та спеціалізованих автомобілів для підрозділів МНС.

Нагадаємо, минулого року ПАТ «Концерн-Електрон» презентував перший вітчизняний багатофункціональний автомобіль малої вантажопідйомності – «Електрон». Це універсальний механізований комплекс на компактному, економічному, повноприводному і високоманевреному шасі з уніфікованими агрегатами та вузлами серійних автомобілів виробництва як держав України, СНД, так і зарубіжних виробників (Німеччини, Японії). На шасі автомобіля встановлено гідроманіпулятор, завдяки якому оперативно монтується декілька типів кузовів (в т.ч. самоскидних) та гідро- й механічні приводи для 50 видів навісного обладнання різного призначення. Завдяки цьому машина здатна, залежно від пори року, очищати вулиці від снігу, мити їх, ремонтувати дороги і тротуари, доглядати зелені насадження, вивозити контейнери зі сміттям із важкодоступних місць та виконувати багато інших важких комунальних робіт. Також автомобіль може використовуватися в інших галузях, наприклад, в будівництві, промисловості, сільському господарстві тощо.

Як повідомлялось раніше, низькопідлоговий трамвай буде обладнаний сучасною електронною технікою, хорошими меблями, кондиціонером, гучномовцями, обігрівачами. Транспорт буде комфортний як для дітей, так і для осіб похилого віку, для людей з вадами здоров’я.

Вартість виробництва трамваю за кордоном становить від 2,2 до 2,7 млн євро, у Львові – це 11 млн 910 тис. грн.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-23 12:18 :51