Новини » Львів

Червоні прапори у Львові на 9 травня ще можна зупинити, – нардеп

Не можна говорити однозначно, що червоні прапори будуть у Львові 9 травня. Ще є правові ресурси, які можуть зупинити процес легалізації у Львові окупаційної символіки.

Про це 8 травня у коментарі IA ZIK повідомив народний депутат від ВО «Свобода» Юрій Михальчишин.

За його словами, сьогодні ще може відбутися позачергова виїзна сесія Львівської міської ради, «яка повторно прийме ухвалу відповідну за змістом до зупиненої рішенням суду, але з певними юридичними відмінностями». Один із варіантів проведення сесії під час віче щодо вшанування пам’яті жертв Другої світової війни.

«Ніхто не повинен забувати того, що окрім законів написаних на папері, є закони написані історією. У місті Львові є власні традиції, є сформоване негативне ставлення до сталінізму, його символів. Тому я впевнений, що знайдеться достатньо здорових сил у львівської громади, аби мирними засобами, але рішучим і дуже консолідованим чином зупинити намагання провести у Львові червонопрапорний шабаш», – переконаний Михальчишин.

Свободівець не зміг повідомити про партійні плани щодо дій на 9 травня, однак розповів, що буде робити він сам.

«Особисто я, громадянин України, Юрій Михальчишин, буду гуляти вулицями міста Львова у районі вул. Мечнікова, так званого Марсового поля, вул. Пасічної, так званого Пагорба Слави. Разом з іншими фізичними особами, громадянами України і мешканцями Львова буду насолоджуватися чудовими львівськими краєвидами, весняним сонечком, усмішками чарівних львів’янок і загалом святковим настроєм», – розповів нардеп.

На уточнююче запитання, чи буде він реагувати на червоні прапори, Михальчишин відповів: «Ви ж мене знаєте».

Loading...