Новини » Львів 24 квітня, 2013, 14:51
Депутати Борислава просять присвоїти місту гірський статус

Депутати Бориславської міської ради просять владу вжити всіх заходів щодо надання Бориславу статусу гірського населеного пункту у відповідності з вимогами закону України «Про статус гірських населених пунктів в Україні.

Звернення скеровано до Президента України Віктора Януковича, Прем’єр-міністра України Микола Азаров, голови Верховної Ради України Володимира  Рибака, заступника голови Верхової Ради України Руслана Кошулинського, голови Львівської облдержадміністрації Віктора Шемчука, голови  Львівської обласної ради Петра Колодія, голові Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Ірини Сех, –  передає кореспондент ІА ZIK.

З цього питання доповідав депутат Львівської обласної ради Осип Магур. За його словами, це питання  розглядалося на комісії з питань екології, природних ресурсів та рекреації Львівської обласної ради. Після чого було залучені фахівці в цій галузі, які надали свої висновки, що Борислав має всі параметри щодо отримання статусу гірського та не має підстав для  відмови.  «Спеціалісти провели порівняльну характеристику щодо міст Старого Самбора та Долини, по всіх критеріях Борислав знаходиться на пункт вище і прирівнюється по параметрах до Старосамбірського району», – сказав Осип Магур.

У зверненні,  зокрема, йдеться,  що Борислав лежить в передгір’ї Карпат і значна частина його території розташована на висоті 400 метрів над рівнем моря. Перепад висот становить 340 м  від 300 м  у найнижчій точці до 640 м  у найвищій. Рельєф території міста розчленований ріками, потічками, байраками, водотоками. Загальна протяжність річок і потічків становить не менше 65 км. Кліматичні умови міста досить суворі – холодна і довга зима, велика кількість опадів, мають місце повені, підтоплення, снігові замети.

Нагадаємо, питання надання місту статусу гірського було піднято під час візиту до Борислава заступника голови Верховної Ради України Руслана Руслана Кошулинського.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:44 :17