вівторок, 23 квітня, 2013, 19:29 Політика
Парламентська асамблея ОБСЄ за підписання асоціації Україна–ЄС

Парламентська асамблея Організації з безпеки та співробітництва у Європі підтримує підписання Угоди про асоціацію між Україною і Євросоюзом.

Про це заявив в.о. президента ПА ОБСЄ Вольфганг Гроссрук на зустрічі з Прем’єр-міністром України Миколою Азаровим, – інформує прес-служба Кабміну.

«Ми – і австрійський парламент зокрема – підтримаємо Україну в укладенні Угоди про асоціацію з ЄС. Ми високо цінуємо ті реформи, які реалізує Україна, і вдячні вам за те, що ви берете до уваги ті рекомендації, які ми надаємо. І з боку Парламентської асамблеї ОБСЄ я хочу вас запевнити, що ми і надалі вас будемо підтримувати», – сказав В. Гроссрук.

Він зазначив, що Україна є активним членом ОБСЄ, і подякував державі за активну позицію під час головування в Організації.

«Я хочу подякувати Україні за її головування в ОБСЄ і за активну позицію, яку вона займає», – сказав в.о. президента.

У свою чергу Прем’єр-міністр Микола Азаров нагадав, що для підписання Угоди про асоціацію Верховна Рада України має ухвалити ще низку законів. Він запевнив, що Партія регіонів готова до конструктивної співпраці з опозицією для їх ухвалення. «Європейська комісія закликала всі парламентські сили до конструктивного діалогу, і ми готові до такого діалогу з опозицією. Адже під час діалогу з’являється можливість ефективніше проводити структурні реформи», – сказав Микола Азаров.

Він запевнив співрозмовника, що Україна і надалі велику увагу приділятиме співпраці з ОБСЄ.

Як повідомлялося, співголова місії Європарламенту – екс-президент Польщі Александр Кваснєвський 22 квітня закликав представників усіх парламентських фракцій об’єднати свої зусилля для ухвалення євроінтеграційних законів, підкресливши, що укладання угоди про асоціацію буде не перемогою Уряду і програшем опозиції, а буде перемогою всього українського народу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:11 :42